Znajdujesz się tutaj: agentubezpieczeniowybartosiak.pl > Finanse > Finanse dla seniorów

Finanse dla seniorów

Wiele osób uważa, że osoby starsze swoje oszczędności trzymają w pudełkach po herbacie. Finanse dla seniorów To mit i stereotyp. Polscy seniorzy coraz bardziej świadomie dysponują swoimi pieniędzmi, nie boją się także korzystać z usług bankowych, posiadają konta w banku, wypłacają pieniądze z bankomatu, a nawet korzystają z opcji elektronicznych usług bankowych. Seniorzy po prostu niezwykle rozwijają się w zakresie prowadzenia własnych finansów.

Pracują nad tym zjawiskiem zarówno finansiści, jak i pracownicy banku. Coraz częściej ich oferta jest dostosowana do potrzeb ludzi starszych. Finanse dla seniorów Inaczej również informuje się seniorów o ich możliwościach przechowywania pieniędzy. Inny jest język takich przekazów. O te – zdawać by się mogło – szczegóły dbają przede wszystkim specjaliści od reklamy i marketingu.

Osoby starsze chętnie korzystają też z opinii innych osób. Jeśli ich wnuki lub dzieci przekonają ich o słuszności posiadania konta, na pewno takowe założą i będą z niego korzystać.  Finanse dla seniorów O tym, że warto korzystać z takich rozwiązań seniorzy dowiadują się również podczas spotkań Uniwersytetu Trzeciego Wieku lub zajęć aktywizacyjnych dla seniorów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.