Znajdujesz się tutaj: agentubezpieczeniowybartosiak.pl > Kredyt > Pożyczka Jeremie – atrakcyjna forma finansowego wsparcia

Pożyczka Jeremie – atrakcyjna forma finansowego wsparcia

Pożyczka o nazwie typu JEREMIE wzięła się od angielskich słów Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises. Pożyczka Jeremie – atrakcyjna forma finansowego wsparcia Jest to jeden z programów Unii Europejskiej, który został zainicjowany przez Komisję Europejską. JEREMIE to niezwykle korzystna i atrakcyjna metoda wsparcia finansowego. Wsparcie to adresowane jest zarówno do mikro, małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Skorzystać mogą z niej również podmioty i osoby, które właśnie rozpoczynają działalność gospodarczą. Pożyczka Jeremie – atrakcyjna forma finansowego wsparcia Głównym celem programu JEREMIE jest pomoc firm, które po pierwsze: dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą, a po drugie: nie posiadają jeszcze odpowiedniej historii kredytowej, a także zabezpieczeń o wystarczającej wartości. Zaletą pożyczki JEREMIE jest jej odnawialność.

Co ważne ta forma wsparcia charakteryzuje się również dużą elastycznością. Skorzystać mogą z niej zatem firmy reprezentujące różne branży i różne profile zatrudnienia. Pożyczka Jeremie – atrakcyjna forma finansowego wsparcia Co roku widać, jak pożyczka JEREMIE wspiera kolejne podmioty gospodarcze, dając im szansę na rozwój i doskonalenie działalności.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.