Znajdujesz się tutaj: agentubezpieczeniowybartosiak.pl > Kredyt > Wnioski i załączniki w programie „Mieszkanie dla młodych”

Wnioski i załączniki w programie „Mieszkanie dla młodych”

Rządowy program dopłat „Mieszkanie dla młodych” wystartował na początku tego roku. Wnioski i załączniki w programie „Mieszkanie dla młodych” Do tej pory skorzystało z niego sporo rodzin z całej Polski, a ich liczba ciągle przybywa. Dla tych, których interesuje propozycja rządowej dopłaty, na pewno zainteresuje także informacja o tym, jakie dokumenty są potrzebne, aby wziąć udział w programie. Kredytobiorcy, którzy chcą starać się o dopłatę muszą złożyć dodatkowy wniosek (dokument ten wyląduje w Banku Gospodarstwa Krajowego) oraz sporo załączników. Wnioski i załączniki w programie „Mieszkanie dla młodych” Wśród załączników znalazło się między innymi: oświadczenie, że mieszkanie będzie nam służyć tylko do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych, oświadczenie, że nie jesteśmy (a także nigdy nie byliśmy)

właścicielami nieruchomości, pisemne oświadczenie o rozwiązaniu umowy najmu i opróżnienia lokalu, jeśli wynajmujemy mieszkanie lub korzystamy ze spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego. Wnioski i załączniki w programie „Mieszkanie dla młodych” Ponadto konieczne będą również odpisy skróconych aktów stanu cywilnego potwierdzających status nabywcy i dzieci, a także pisemne oświadczenie przedsiębiorcy, który sprzedaje nam mieszkanie, że zamieszkamy w nim po raz pierwszy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.